Общее·количество·просмотров·страницы

пятница, 8 мая 2020 г.

08.05.2020

9А 
Семестрова контрольна робота https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=269928 посилання активне до 16:00 

6В, А Основи здоровя 
Тема уроку: Безпека руху велосипедиста. Одяг велосипедиста. Засоби безпеки велосипедиста. Правила дорожного руху і перевезення вантажів. Виконання маневрів на велосипеді. 

Намалюйте (схематично) систему облаштування велосипеду, додайте ті деталі, які є необхідними для пересування ним на дорогах. (з тексту нижче)

Згідно з Правилами дорожнього руху, велосипед має бути укомплектований світловідбивачами (катафотами): спереду — білого, по боках — жовтогарячого, позаду — червоного кольору. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара). Фара дозволяє іншим учасникам руху вчасно помітити велосипедиста, а самому велосипедисту — бачити небезпеки й перешкоди на шляху. Рекомендується також обладнати велосипед ліхтарем (блимавкою) червоного кольору позаду — вас буде краще видно на дорозі. 

прочитайте і запамятайте! 

Велосипедист, що рухається проїзною частиною, є повноправним учасником дорожнього руху! Він, відповідно, зобов’язаний знати й дотримуватися Правил дорожнього руху. Велосипедист може здійснювати будь-які маневри, не заборонені Правилами. Маневри на проїзній частині мають бути передбачуваними й зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху.
При виїзді з прилеглих територій на головну дорогу, велосипедист повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по головній. Це стосується і водіїв авто.
pdr2
Якщо виїзд на головну переходить пішохід, то він має першочергове право руху. Заборонено переїздити пішохідний перехід на велосипеді. Потрібно спішитись й перейти дорогу.
Якщо автобус або тролейбус виїздить із облаштованої на зупинці заїзної кишені і увімкнув сигнал повороту, то він має перевагу і його слід пропустити.
Забороняється рухатись на велосипеді по проїжджій частині дороги, якщо поруч облаштовано велодоріжку.
Правила проїзду перехресть
1. На перехрестях діють звичайні правила пріоритету. Так, автомобіль, що рухається по другорядній дорозі, повинен поступитися велосипеду, що рухається по головній дорозі.
2. На нерегульованому перехресті рівнозначних доріг перевагу має транспортний засіб (окрім трамваю), у якого немає перешкоди праворуч.
3. На нерегульованому перетині велосипедної доріжки з дорогою, розташованому поза перехрестям, велосипедисти повинні звільнити дорогу всім транспортним засобам, що рухаються по цій дорозі.
4. На регульованих перехрестях велосипедисти повинні підкорятися сигналам спеціальних велосипедних світлофорів, а за їх відсутності — сигналам автомобільних світлофорів.
5. Автомобіль, що повертає праворуч, повинен пропустити велосипедиста, який рухається поруч з ним по тій самій дорозі прямо.
11А
Тема уроку: Семестрова контрольна робота. З 11:00 тут буде розмено посилання на тест.. Успіхів!
8А, В 
Тема уроку: Будова та функції  репродуктивної системи . Статеві клітини. Запліднення. 
Існують питання, на які важко дати коректну відповідь, чому так відбувається , і як це працює. Наступний фільм пояснить все, і навіть більше. Якщо ви вважаєте себе не готовим до початків розуміння анатомії людини - можете відкласти перегляд на кілька років. Памятайте. По-перше - це про людину. Задайте собі питання чи готові ви знати (а знання - відповідальність) , якщо відповідь позитивна - чудово! приємного (скоріше пізнавального) перегляду!


9В Основи здоровя 
Тема уроку: Розвиток екологічно доцільного мислення і поведінки. 

Напишіть ессе (до 10 речень,) де обгрунтуйте необхідність та реальну значущість екологічної свідомості КОЖНОГО . Спробуйте навести приклади того, що є цією екологічною свідомістю. Надсилайте на пошту або вайбер. Це остання робота з предмету , отже - маєте отримати оцінку, аби не складати контрольні тести. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий